تلویزیون شهری

تلویزیون های شهری یا همان Larg LED Display درواقع اصطلاحی است که به نمایشگرهای بزرگ نصب شده در شهرها ، معابر عمومی ، سالن های همایش ، سالن ورزشی  ، تالارهای پذیرایی ، سالن های تئاتر و… اطلاق می گردد. تلویزیون های شهری تصاویر و ویدئوها را به صورت تمام رنگی پخش می کند. شما میتوانید تلویزیون های شهری را خریداری نمایید ولی به علت گران بودن این تلویزیون ها معمولا اجاره تلویزیون شهری ( یا همان اجاره تلویزیون LED ) و بخصوص برای تلویزیون شهری داخل سالن مرسوم تر می باشد.

مزیت های استفاده از تلویزیون های شهری:

۱- ساپورت تمامی رنگ ها به دلیل Full Color بودن
۲-توان برق مصرفی نسبتا پایین
۳-نصب سریع و پشتیبانی موثر
۴-پیاده سازی در ابعاد و اندازه دلخواه شما
۵-کیفیت بسیار بالای پخش تصاویر
۶-بسیار جذاب و با شکوه
۷-مرقون به صرفه به جهت امکان پخش تبلیغات اسپانسرها و جبران هزینه اجاره

 

تقسیم بندی تلویزیون های شهری از نظر نوع کاربرد :

 

۱- تلویزیون های شهری outdoor

از تلویزیون های outdoor بیشتر جهت نمایش تبلیغات و اطلاع رسانی ها در کنار اتوبان ها ، بزرگراه ها ، چهارراه ها و… استفاده می شود، تهیه تلویزیون های LED هم به صورت خرید تلویزیون شهری و هم به صورت اجاره تلویزیون شهری انجام می شود که با توجه به نیاز مشتری و دائمی یا موقتی بودن آن استفاده می شود.

 

اجاره تلویزیون شهری
اجاره تلویزیون شهری

۲- تلویزیون های شهری Indoor

در واقع صفحه نمایش هایی هستند که در محیط های بسته و سرپوشیده همانند تلویزیون شهری همایش ها و کنسرت ها ، سالن های ورزشی و… استفاده می شود. تلویزیون شهری داخل سالن به دلیل نزدیک بودن افراد به آن از کیفیت بالاتری برخوردارند. امروزه تلویزیون شهری همایش ها ی مختلف را پوشش می دهد کارشناسان گروه ارتباطات پارسه می توانند با توجه به نیاز شما راهنمایی کاملی را جهت اجاره تلویزیون شهری در اختیارتان قرار دهند.

 

تلویزیون شهری داخل سالن
تلویزیون شهری داخل سالن

 

جهت مشاوره و خرید با شماره تلفن های ذیل تماس بگیرید: ۳۶۴۴۲۸۱۲-۰۲۱

خط مستقیم مشاوره و فروش: ۰۹۳۰۶۲۴۲۱۱۶

https://visualled.com