راه اندازی شبکه | پشتیبانی شبکه | شرکت پشتیبانی شبکه

شبکه های کامپیوتری از نظر طراحی و نوع کارکرد انواع مختلفی دارند، که راه اندازی شبکه بسته به نیاز و بستر شرکت ها و سازمان ها پیاده سازی می شوند و پس از راه اندازی شرکت پشتیبان شبکه، وظیفه نگهداری و پشتیبانی شبکه فوق را عهده دار می شود.

پشتیبانی شبکه

 

تعریف شبکه:

شبکه های کامپیوتری به زبان ساده عبارتست از مجموعه ای از دیوایس های شبکه شامل کامپیوتر ، مودم ، سوئیچ ، پرینتر و … که امکان ارتباط با یکدیگر و استفاده از منابع به اشتراک گذاشته یکدیگر را دارند.

 

شبکه ها از نظر گستردگی می توانند بسیار کوچک در حد یک اتاق باشند یا بزرگتر و در حد یک ساختمان ، شهر و حتی چند کشور باشد، همچنین پیاده سازی شبکه  می تواند کابلی و بعضی دیگر به صورت وایرلس یا ترکیبی از هر دو باشد.

راه اندازی شبکه:

هر شرکتی با توجه به بزرگی و کوچکی و همچنین نیاز خود چیدمان و طراحی منحصربه فردی برای راه اندازی شبکه خود دارد، پیشنهاد ما به شما دوست و مشتری عزیز این است که قبل از راه اندازی شبکه خود و حتی قبل از چیدمان اداری یا چیدمان محل شرکت، سازمان یا کارخانه خود از یک شرکت پشتیبان شبکه مشاوره شبکه جهت طراحی شبکه های کامپیوتری خود کمک بگیرید، مطمئنا این کار باعث خواهد شد که شما شبکه ای اصولی تر، با کیفیت تر، از نظر ظاهری زیباتر داشته باشید، چه بسیار شرکت هایی که بعد از انجام تمام کارهای خود به فکر راه اندازی شبکه خود شده اند و مشکلات زیادی از قبیل کابل های روکار بد فرم، سوراخ کاری های متعدد ، هزینه های مازاد جهت خرید یا تعویض تجهیزات شبکه و…بوجود آمده است.

گروه ارتباطات پارسه با چندین سال سابقه در زمینه طراحی و راه اندازی شبکه های وایرلس و کابلی مبتنی بر سیسکو و مایکروسافت توانسته از پروژه های متعدد راه اندازی شبکه در تهران  و علی الخصوص منطقه های صنعتی جنوب شرق تهران انجام دهد. شما دوست و مشتری گرامی می توانید با مشاوره گرفتن رایگان از ما راه اندازی شبکه خود را در صورت تمایل به ما بسپارید.

پشتیبانی شبکه:

بعد از راه اندازی شبکه شرکت شما، به دلایل متعددی نیاز به پشتیبان شبکه دارید،

پشتیبانی شبکه در این مجموعه به دو صورت انجام می شود:

۱- ما می توانیم قراردادی منعقد و در آن روز یا روزهای مشخصی از هفته یا ماه را تعیین و در روزهای مقرر کارشناس ما به محل شما مراجعه و شبکه شما را بررسی و در صورت وجود مشکل یا نیاز به انجام به روز رسانی یا تغییری، آن را انجام می دهند. همچنین در روزهای دیگر اگر چنانچه نیاز به پشتیبانی داشته باشید همکاران ما ابتدا به صورت تلفنی و ریموتی و در صورت حل نشدن مشکل به صورت حضوری خدمت خواهند رسید.

۲- دومین نوع پشتیبانی ما، موردی می باشد، که در این مدل شما هزینه ثابتی بابت پشتیبانی شبکه خود پرداخت نمی کنید و در موارد نیاز به صورت تلفنی و ریموتی یا حضوری به شما پشتیبانی می دهیم و با توجه به زمان و نوع خدمات فاکتور ارائه می گردد.

مشاوره شبکه:

همیشه یک مشاور یا متخصص شبکه داشته باشید، راهکار های یک مشاور در شبکه می توانند تاثیر بسزایی در بهبود روند تمام کارهای شما داشته باشد و همچنین تجربه ثابت کرده در کنار بهبود کیفیت امور شبکه و اداری شما در هزینه های شما هم به نسبت فعالیتتان صرفه جویی چشمگیری خواهد داشت، شما حتی اگر مشتری شبکه و اینترنت ما نباشید ما به صورت تلفنی به شما مشاوره رایگان در زمینه شبکه های کامپیوتری ، دوربین های مداربسته ، اینترنت وایرلس و سایر بسترهای اینترنتی ، ارتباط voip و سایر امور مرتبط با فناوری و شبکه خواهیم داد.

جهت مشاوره ، طراحی و راه اندازی شبکه در تهران و سایر شهرهای کشور می توانید با کارشناسان ما در ارتباط باشید.

شرکت پشتیبانی شبکه پارسه ، راه اندازی شبکه در تهران و سایر نقاط کشور