ارتباط بین دفاتر | ارتباط بین دفاتر و شعب | ارتباط داخلی دفاتر | اینترانت | ارتباط بین شعب

با گسترده تر شدن سطح ارتباطات و همچنین بوجود آمدن نرم افزار های تحت شبکه و بالا رفتن کیفیت دوربین های مداربسته وجود ارتباط بین شعب ، درواقع ارتباط داخلی دفاتر از اهمیت ویژه ای برخوردار است ، این ارتباط بین دفاتر و شعب یا به عنوان دیگر اینترانت از راه های مختلفی برقرار می شود که در این مطلب بستر وایرلس که گروه ما ، گروه ارتباطات پارسه از آن برای برقراری این سرویس استفاده می کند را مورد بررسی قرار می دهیم.

ارتباط بین دفاتر
ارتباط بین دفاتر

موارد استفاده از برقرای ارتباط بین دفاتر :

۱- امکان به اشتراک گذاری منابع شبکه مانند پرینترها، فایل سرور و…

۲- امکان یکپارچه‌ سازی سیستم  داخلی های تلفن پرسنل بدون نیاز به در اختیار داشتن شبکه تلفن شهری در تمام دفاتر و شعب

۳-استفاده از نرم افزارهای موجود در یکی از واحدها مانند مالی یا CRM و غیره

۴-امکان انتقال تصاویر دوربین های مداربسته در شبکه فوق و حذف هزینه های اینترنت

و…

مناطق تحت پوشش:

گروه ارتباطات پارسه با داشتن شبکه گسترده وایرلس در مناطق مختلف استان تهران، از شهرک صنعتی ایوانکی . پایتخت و عباس آباد در شرق استان تهران، تا مرکز شهر تهران و در شهرک های غرب استان تهران و استان البرز و قزوین ، بستری مناسب جهت برقراری ارتباط بین شعب شما را فراهم نموده است ، لینک های اصلی ما از تجهیزات مایکروویو استفاده شده است که باعث پایداری و ارتباط فوق العاده سریع و با پینگ تایم بسیار پایین گردیده است.

مجموعه ما با توجه به قدمت و تجربه سالیان سال در زمینه فوق قادر است سرویسی مرقون به صرفه و با کیفیت را در اختیار شما مشتریان عزیز قرار دهد. در صورت نیاز به سرویس فوق و مشاوره با کارشناسان ما با از طریق راه های ارتباطی ما با ما در تماس باشید.