اینترنت وایرلس

[/row]
[/section]

        محصولات مرتبط موجود در فروشگاه

باکس هدایا و جشنواره ها

اینترنت وایرلس

اینترنت پارسه از جمله شرکت اینترنتی در پاکدشت است که افتخار دارد با سالها تجربه در زمینه ارائه سرویس های اینترنت پاکدشت و شبکه و با در نظر گرفتن نیاز روز افزون به اینترنت وایرلس اقدام به ارائه اینترنت وایرلس پاکدشت و در جنوب شرق استان تهران من جمله شهرک های صنعتی اطراف شامل اینترنت شهرک صنعتی عباس آباد ، خاوران، پایتخت و… نموده است.

سرویس های اینترنت وایرلس با بهره گیری از تجهیزات پیشرفته ارائه شده و امکان اتصال با سرعتی بسیار بالاتر از فناوریهای دیگر همچون adsl و adsl2+ را برای مشترک فراهم می کنند. به صورتی که سرعت اینترنت از مرز ۵۰ مگابیت بر ثانیه نیز عبور می نماید در سرویس های وایرلس سرعت ارسال و دریافت برابر می باشد که این امکان در سرویس های adsl وجود ندارد و حداکثر آپلود در سرویس های adsl یک مگابیت بر ثانیه می باشد . یکی از مهمترین مزیت های سرویس های وایرلس (point to point) بی نیاز بودن از خط تلفن می باشد و سرویس های اینترنت بی سیم محدودیتهایی چون خطوط pgs , pcm ، خطوط فیبر نوری و … را ندارد و به طور کلی هیچ نوع وابستگی به خط تلفن ندارند.

از مزیت های دیگر این سیستم امکان استفاده اشتراکی اعضای یک آپارتمان و یا برج و مجتمع مسکونی از تجهیزات برای دریافت سرویس اینترنت می باشد که در نهایت مقرون به صرفه می باشد.

در سرویس های وایرلس پارسه تمامی واحدهای یک برج و یا آپارتمان و یا مجتمع می توانند از یک سری تجهیزات به صورت اشتراکی و که شرکت به صورت رایگان در اختیار قرار می دهد استفاده کنند تمامی تجهیزات جهت استفاده در مجتمع های مسکونی و یا برج های مسکونی و آپارتمان هایی که بیشتر از ۴ متقاضی دارند رایگان و بابت تجهیزات هزینه ا ی دریافت نمی شود.

هم اکنون شرکت اینترنت پارسه قادر به ارائه اینترنت وایرلس تهران و مخصوصا منطقه جنوب شرق هستیم، مناطق تحت پوشش عبارتند از:

منطقه سه راه سیمان، خاورشهر، شهرک صنعتی عباس آباد علاقه مند ، بهارستان ، کاوه ، خاوران ، قیامدشت ، فرون آباد ، خاتون آباد ، پاکدشت ، جمال آباد ، شریف آباد ، اینترنت شهرک صنعتی عباس آباد ، خوارزمی ، اینترنت شهرک صنعتی پایتخت ، ایوانکی و…

بسیاری از کارخانجات معروف شهرک عباس آباد از سرویس اینترنت شهرک صنعتی عباس آباد گروه ما که نگاه ویژه ای به این شهرک داریم استفاده می کنند.

جهت دریافت سرویس اینترنت وایرلس پاکدشت و اینترنت وایرلس تهران و سایر شهرک های صنعتی اطراف تهران و جهت امکان سنجی رایگان با کارشناسان ما در ارتباط باشید.

جهت مشاهده لیست قیمت تعرفه های اینترنت وایرلس به صفحه تعرفه اینترنت وایرلس مراجعه نمایید


[/row]
[/section]