اینترنت وایرلس

        محصولات مرتبط موجود در فروشگاه

باکس هدایا و جشنواره ها

اینترنت وایرلس

اینترنت پارسه از جمله شرکت اینترنتی در پاکدشت است که افتخار دارد با سالها تجربه در زمینه ارائه سرویس های اینترنت پاکدشت و شبکه و با در نظر گرفتن نیاز روز افزون به اینترنت وایرلس اقدام به ارائه اینترنت وایرلس پاکدشت و در جنوب شرق استان تهران من جمله شهرک های صنعتی اطراف شامل اینترنت شهرک صنعتی عباس آباد ، خاوران، پایتخت و… نموده است.

 

سرویس های اینترنت وایرلس با بهره گیری از تجهیزات پیشرفته ارائه شده و امکان اتصال با سرعتی بسیار بالاتر از فناوریهای دیگر همچون adsl و adsl2+ را برای مشترک فراهم می کنند. به صورتی که سرعت اینترنت از مرز ۵۰ مگابیت بر ثانیه نیز عبور می نماید در سرویس های وایرلس سرعت ارسال و دریافت برابر می باشد که این امکان در سرویس های adsl وجود ندارد و حداکثر آپلود در سرویس های adsl یک مگابیت بر ثانیه می باشد . یکی از مهمترین مزیت های سرویس های وایرلس (point to point) بی نیاز بودن از خط تلفن می باشد و سرویس های اینترنت بی سیم محدودیتهایی چون خطوط pgs , pcm ، خطوط فیبر نوری و … را ندارد و به طور کلی هیچ نوع وابستگی به خط تلفن ندارند.

از مزیت های دیگر این سیستم امکان استفاده اشتراکی اعضای یک آپارتمان و یا برج و مجتمع مسکونی از تجهیزات برای دریافت سرویس اینترنت می باشد که در نهایت مقرون به صرفه می باشد.

در سرویس های وایرلس پارسه تمامی واحدهای یک برج و یا آپارتمان و یا مجتمع می توانند از یک سری تجهیزات به صورت اشتراکی و که شرکت به صورت رایگان در اختیار قرار می دهد استفاده کنند تمامی تجهیزات جهت استفاده در مجتمع های مسکونی و یا برج های مسکونی و آپارتمان هایی که بیشتر از ۴ متقاضی دارند رایگان و بابت تجهیزات هزینه ا ی دریافت نمی شود.

هم اکنون شرکت اینترنت پارسه قادر به ارائه اینترنت وایرلس تهران و مخصوصا منطقه جنوب شرق هستیم، مناطق تحت پوشش عبارتند از:

منطقه سه راه سیمان، خاورشهر، شهرک صنعتی عباس آباد علاقه مند ، بهارستان ، کاوه ، خاوران ، قیامدشت ، فرون آباد ، خاتون آباد ، پاکدشت ، جمال آباد ، شریف آباد ، عباس آباد ، خوارزمی ، اینترنت شهرک پایتخت ، ایوانکی و…

جهت دریافت سرویس اینترنت وایرلس پاکدشت و اینترنت وایرلس تهران و سایر شهرک های صنعتی اطراف تهران و جهت امکان سنجی رایگان با کارشناسان ما در ارتباط باشید.

جهت مشاهده لیست قیمت تعرفه های اینترنت وایرلس به صفحه تعرفه اینترنت وایرلس مراجعه نمایید