اینترنت ADSL | اینترنت ADSL پاکدشت | اینترنت پارسه

درباره اینترنت ADSL:

در این سرویس اینترنت روی خط تلفن ثابت عرضه می گردد که از قدیمی ترین نوع اینترنت در ایران می باشد، بستر مخابراتی محل نصب از جمله سیم کشی و فاصله محل نصب تا مرکز مخابراتی تاثیر بسزایی در کیفیت و سرعت این اینترنت دارد و در هر مکانی با توجه به ظرفیت تجهیزات و بستر مخابراتی اینترنت ارائه می گردد.

درکل در اینترنت مبتنی بر خطوط مسی تلفن محدوذیت در ارائه آپلود به مشترک وجود دارد که این مورد به بحث هاب فنی و ذات این اینترنت بر می گردد، میانگین آپلود قابل ارائه در این سرویس ۷۰۰ کیلوبیت می باشد، به همین دلیل توصیه می شود مشترکینی که نیاز به آپلود بالاتر دارند من جمله شرکت ها و کارخانجات صنعتی که نیاز به انتقال تصویر دوربین های مداربسته خود بر بستر اینترنت دارند از سرویس اینترنت وایرلس شرکت پارسه استفاده نمایند که در این بستر هیچ محدودیتی در ارائه آپلود وجود ندارد.

اینترنت ADSL
اینترنت ADSL

اینترنت ADSL پاکدشت  :

گروه ارتباطات پارسه با توجه به قرارداد و مجوز خود امکان ارائه اینترنت ADSL پاکدشت را دارد و ساکنین منطقه پاکدشت که مرکز مخابراتی آنها شهدای مرصاد پاکدشت می باشد می توانند از سرویس فوق بهره مند شوند.

اینترنت ADSL در تمام نقاط کشور :

با توجه به گستردگی شبکه خطوط تلفن در سرتاسر کشور، شرکت اینترنت پارسه امکان ارائه سرویس فوق را بر روی بستر مخابراتی بسیاری از شرکت ها دارد و شما در هر نقطه از کشور که باشید می توانید از خدمات فوق بهره مند شوید.